29 вересня учні 1-Б класу ліцею №45 завітали до універсальної публічної бібліотеки №11 на пізнавальну екскурсію «Мандрівка книжковим містом».

Провідний бібліотекар Світлана Ярова відкрила дітям секрети бібліотечного життя: що таке читацький формуляр, як знайти книжку на стелажі, і чому книжкова виставка – це справжнє свято для очей. Не обійшлося і без веселої вікторини, рухливих ігор та цікавого мультфільму! Першокласники дізналися багато нового, зарядилися позитивом і зробили перші кроки до дружби з книгою. Бібліотека – це не тільки про читання, це про пригоди, відкриття і радість!




Залишити відповідь