29 вересня учні 1-Б класу ліцею №45 завітали до універсальної публічної бібліотеки №11 на пізнавальну екскурсію «Мандрівка книжковим містом».


https://www.tumblr.com/crbfranko/796093862847430656/%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BC-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC


Провідний бібліотекар Світлана Ярова відкрила дітям секрети бібліотечного життя: що таке читацький формуляр, як знайти книжку на стелажі, і чому книжкова виставка – це справжнє свято для очей. Не обійшлося і без веселої вікторини, рухливих ігор та цікавого мультфільму! Першокласники дізналися багато нового, зарядилися позитивом і зробили перші кроки до дружби з книгою. Бібліотека – це не тільки про читання, це про пригоди, відкриття і радість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *