Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, в межах проєкту «Бібліотек@ відчиняє двері до сердець», бібліотека імені Юрія Збанацького та гімназія №93 об’єднали зусилля, щоб провести для учнів перших класів бібліотечну гуртівку «Веселі пригоди в країні читання».

Зустріч розпочалася зі святкових привітань. Діти мали змогу ознайомитися з історією виникнення бібліотек, засвоїти правила поводження з книгами, а також переглянули пізнавальні мультфільми та презентації про бібліотеку. На згадку кожен першокласник отримав закладку-побажайку. Подія пройшла у теплій, дружній та святковій атмосфері.




Залишити відповідь