24 вересня на засіданні розмовного клубу української мови «Перегук» в універсальній публічній бібліотеці №11 панувала атмосфера, сповнена тепла та креативу. Учасники продовжували ділитися враженнями від онлайн-зустрічі з пані Галиною Гузовською-Корицькою, чия творчість глибоко зачепила кожного й стала справжнім джерелом натхнення, та обмінювалися власними творчими спробами, що народилися під впливом розмови та читання її книжки “Кульбаба: дід чи баба”. Учасники клубу стали свідками того, як чужі історії та переживання можуть перегукуватися з власними, народжуючи щось унікальне.

Це був момент щирості та взаємопідтримки, що ще раз довів: мистецтво здатне зближувати серця. Друга частина зустрічі була не менш цікавою. Перегуківці занурилися у захопливу гру, присвячену мистецтву ставити питання. Виявилося, що це не просто набір слів, а справжнє вміння, що допомагає краще розуміти співрозмовника, знаходити неочікувані відповіді та навіть відкривати щось нове про себе. Кожна зустріч у «Перегуку» – це нова сторінка, сповнена відкриттів, творчості та дружнього спілкування.

https://www.tumblr.com/crbfranko/795641735338508288/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *