21 вересня в бібліотеці імені Андрія Головка відбувся незвичайний захід – майстер-клас із малювання кавою. Учасники мали змогу дізнатися, як за допомогою ароматного напою створювати справжні картини. Для них були підготовлені приклади та надана покрокова інструкція, тож кожен спробував власні сили у цьому незвичному мистецтві. Такий вид творчості – це справжня арт-терапія. Чудовий спосіб розслабитися, зняти напруження, відволіктися від буденних турбот і відкрити нові грані власної уяви.

 

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/795371753560047616/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D1%96%D0%B7-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%8E-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB-%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *