21 вересня в бібліотеці імені Андрія Головка відбувся незвичайний захід – майстер-клас із малювання кавою. Учасники мали змогу дізнатися, як за допомогою ароматного напою створювати справжні картини. Для них були підготовлені приклади та надана покрокова інструкція, тож кожен спробував власні сили у цьому незвичному мистецтві. Такий вид творчості – це справжня арт-терапія. Чудовий спосіб розслабитися, зняти напруження, відволіктися від буденних турбот і відкрити нові грані власної уяви.





Залишити відповідь