Після літніх канікул підлітковий мовно-дебатний клуб у бібліотеці на Межигірській відновив свою роботу! 14 вересня учасники зібралися разом з Олександром Курявим (директором ГО «Академія «Лідери Слова»), щоб обговорити найважливіші питання.

Зустріч пройшла у два етапи: спочатку учасники ділилися враженнями про літній відпочинок, а потім перейшли до гарячих дебатів. Серед тем були одвічні дилеми: що краще – річка чи басейн, місто чи село, відпочинок з друзями чи з батьками? Хоча універсальної відповіді не знайшли, переможцями ставали ті, хто вражав ораторською майстерністю та яскравістю своїх промов.




Залишити відповідь