Після літніх канікул підлітковий мовно-дебатний клуб у бібліотеці на Межигірській відновив свою роботу! 14 вересня учасники зібралися разом з Олександром Курявим (директором ГО «Академія «Лідери Слова»), щоб обговорити найважливіші питання.


https://www.tumblr.com/crbfranko/794745117718265856/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-140925


Зустріч пройшла у два етапи: спочатку учасники ділилися враженнями про літній відпочинок, а потім перейшли до гарячих дебатів. Серед тем були одвічні дилеми: що краще – річка чи басейн, місто чи село, відпочинок з друзями чи з батьками? Хоча універсальної відповіді не знайшли, переможцями ставали ті, хто вражав ораторською майстерністю та яскравістю своїх промов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *