В універсальній публічній бібліотеці №11 відбулася бесіда-огляд «Пам’ять про предків». Бібліотекарка Людмила Правик представила добірку літератури, яка стала справжнім осередком історичної пам’яті.

Учасники поринули в глибини української історії, дізналися про героїчні подвиги козаків та видатних діячів. Майстерний екскурс Людмили Правик, сповнений маловідомих фактів, надихнув слухачів на подальше пізнання.




Залишити відповідь