Літературно-музична вітальня «Крила» відновила свою роботу у бібліотеці на Вишгородській, зібравши гостей на творчу зустріч «Відлуння літа, осені початок».


https://www.tumblr.com/crbfranko/794106891467997185/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%96-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA


На заході звучала поезія, що торкалася найважливіших тем: осіння меланхолія, біль війни, спогади, мужність і незламна віра в Перемогу. Микола Соболь ділився затишними рядками про осінь, а Тетяна Іванчук присвятила свої вірші жінкам і героям, вшановуючи їхню пам’ять. Зінаїда Шкавро читала твори, що поєднували красу природи з іронічним болем від реалій сьогодення. Поезія Марії Волинської надихала надією на майбутнє, а Віра Клименко зачаровувала осінніми барвами й ароматами. Тетяна Шпичук розповідала про перехід від літа до осені, а Валентина Гайдар присвятила свій виступ темі життя та долі. На завершення Тетяна Бірюкова запросила всіх на презентацію нової книги Віри Свистун «Срібний дощ», що відбудеться 11 вересня. Наступна зустріч у вітальні «Крила» запланована на 5 жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *