3 вересня розмовний клуб української мови «Перегук» відновив свої зустрічі після літніх канікул. У бібліотеці №11 учасники зібралися, щоб поділитися враженнями та емоціями за темою «Назад у клуб з новими враженнями».

Учасники клубу із задоволенням ділилися історіями про свій відпочинок, нові хобі та відкриті місця. Жвава вікторина дозволила кожному розповісти про найяскравіші моменти літа. Наприкінці зустрічі перегуківці обмінялися компліментами, що починалися з першої літери їхнього імені, що додало зустрічі особливого тепла. Це був чудовий початок нового сезону, сповнений позитиву та щирості.




Залишити відповідь