У хабі «Цифрові технології – частина життя», що діє в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося перше заняття нового навчального року після літніх канікул.


https://www.tumblr.com/crbfranko/793645658243481600/%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%97-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-020925


Перше заняття нового освітнього циклу «Щотижневий цифровий крок» було присвячене одному з найважливіших ґаджетів сучасності – смартфону. Координаторка Дана Ільїна допомогла учасникам поважного віку розібратися з основними принципами роботи, перевагами та функціями цих пристроїв. Учасники переглянули відео, обговорили практичні приклади та отримали відповіді на всі свої запитання. Атмосфера була дружньою, а навчання – захопливим та ефективним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *