28 серпня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося чергове засідання розмовного клубу «РозМова». Цього разу темою зустрічі стала «Українська мова крізь творчість Івана Франка».


https://www.tumblr.com/crbfranko/793182806255845376/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0


Учасники клубу заглибилися у роль, яку українська мова відігравала в житті та творчості Івана Франка – письменника, мислителя, борця, який не просто писав українською, а творив її, формував та захищав. Присутні мали змогу обговорити, як Каменяр збагачував лексику та вводив нові стилістичні форми, а також порівняти його мовні ідеали з тим, як українська мова живе сьогодні. Особливою окрасою зустрічі став поетичний вернісаж. Відомий декламатор і патріот України Михайло Орлюк з теплотою згадав зустрічі з Роландом Франком та емоційно прочитав поезії Івана Франка і Тараса Шевченка, які й сьогодні звучать неймовірно актуально. Це був вечір, коли українське слово лунало щиро, глибоко та натхненно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *