21 серпня працівники районної бібліотеки №123 для дітей завітали до вихованців групи «Сонечко» дитячого садка №777. Для малечі була проведена патріотична година «Привіт, я з України!».

Це була захоплива подорож у світ української культури, історії та природи. Ми розповіли дітям про те, чим пишається кожен українець: про велич Карпат і поезію безкраїх степів, про архітектурні пам’ятки і народні ремесла, про всесвітньо відомих науковців і діячів мистецтва, про неперевершену національну кухню. Наприкінці зустрічі дітлахам було запропоновано розфарбувати тематичні розмальовки.




Залишити відповідь