21 серпня працівники районної бібліотеки №123 для дітей завітали до вихованців групи «Сонечко» дитячого садка №777. Для малечі була проведена патріотична година «Привіт, я з України!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/792485707919802368/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%82-%D1%8F-%D0%B7-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-210825


Це була захоплива подорож у світ української культури, історії та природи. Ми розповіли дітям про те, чим пишається кожен українець: про велич Карпат і поезію безкраїх степів, про архітектурні пам’ятки і народні ремесла, про всесвітньо відомих науковців і діячів мистецтва, про неперевершену національну кухню. Наприкінці зустрічі дітлахам було запропоновано розфарбувати тематичні розмальовки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *