До Дня Незалежності України центральна районна бібліотека імені Івана Франка підготувала виставку-панораму «Україна була, є і буде!», яка покликана нагадати про незламний дух нашої держави, її багатовікову історію та культурну спадщину.


https://www.tumblr.com/crbfranko/792387423195873282/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%B0-%D1%94-%D1%96-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B5


У межах виставки представлено літературу, що охоплює ключові етапи становлення української державності – від Київської Русі до сучасної незалежної України. Відвідувачі зможуть ознайомитися з творами видатних українських письменників, істориків, публіцистів, а також з документальними матеріалами, що розкривають боротьбу народу за свободу, мову, ідентичність. Особливу увагу приділено книгам, які висвітлюють події новітньої історії – Революції Гідності, російсько-української війни, героїзм наших захисників та силу громадянського суспільства. Наша виставка – це не лише книжкова експозиція, а й простір для роздумів, натхнення та гордості за свою країну. Вона покликана об’єднати покоління навколо спільної пам’яті та віри в майбутнє. Запрошуємо всіх охочих долучитися до святкування Дня Незалежності разом із книгою – джерелом знань, сили та національної свідомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *