18 серпня у бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова було по-справжньому сонячно! Адже саме тут відбулася сімейна студія «Читаємо. Творимо. Спілкуємось», присвячена символу сонця та України – соняшнику.

Учасники зустрічі не лише дізнавалися дивовижні факти про цю квітку з відео, а й активно долучалися до всіх заходів: голосно читали, знайомилися з книжковою виставкою «Соняшник – квітка сонця», переглядали добрий мультфільм і навіть підспівували українських пісень. Особливим моментом стала творча майстерня, де кожен створив свій унікальний паперовий соняшник. Дякуємо всім за цей день, наповнений теплом, творчістю та щирими емоціями!




Залишити відповідь