18 серпня у бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова було по-справжньому сонячно! Адже саме тут відбулася сімейна студія «Читаємо. Творимо. Спілкуємось», присвячена символу сонця та України – соняшнику.


https://www.tumblr.com/crbfranko/792217294664269824/%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE


Учасники зустрічі не лише дізнавалися дивовижні факти про цю квітку з відео, а й активно долучалися до всіх заходів: голосно читали, знайомилися з книжковою виставкою «Соняшник – квітка сонця», переглядали добрий мультфільм і навіть підспівували українських пісень. Особливим моментом стала творча майстерня, де кожен створив свій унікальний паперовий соняшник. Дякуємо всім за цей день, наповнений теплом, творчістю та щирими емоціями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *