14 серпня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося засідання «Про мистецтво українською» розмовного клубу «РозМова».


https://www.tumblr.com/crbfranko/791853984601309184/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%8E-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE


Учасники зустрічі активно обговорювали роль мистецтва в житті людини, ділилися думками про своїх улюблених митців та культурну спадщину України. Особливу увагу приділили впливу мистецтва на формування національної ідентичності. Присутні згадали про декоративно-ужиткове мистецтво, що збагачує наше повсякденне життя. Особливо пізнавальною була розповідь Наталії Трилицької, яка представила свої вироби та розповіла про техніку печворку. Учасники з цікавістю розглядали картини з колективної виставки «Творчість і смак поколінь», виконані в стилі Петриківського розпису. Зустріч пройшла в теплій та невимушеній атмосфері, що сприяло вільному спілкуванню та вдосконаленню української мови. Клуб «РозМова» і надалі об’єднуватиме людей, які прагнуть розвивати своє мовлення та розширювати світогляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *