У бібліотеці на Межигірській відбулося чергове засідання мовного клубу від ГО «Платформа громадських діалогів». Цього разу зустріч пройшла у форматі дебатів, присвячених актуальній темі – штучному інтелекту.


https://www.tumblr.com/crbfranko/791571938762981376/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0


Учасники обговорювали, чи може виникнути залежність від ШІ, і чи можна її порівнювати зі шкідливими звичками. Думки розділилися: одні бачать у ньому незамінного помічника, а інші – небезпеку, що загрожує самостійності людини. Учасники наводили приклади з власного досвіду, коли штучний інтелект був корисним, а коли його використання виявилося недоречним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *