6 серпня – трагічна дата для всього людства. У 1945 році на японське місто Хіросіма скинули першу в історії атомну бомбу, що призвело до жахливих руйнувань і незліченних жертв. Ця подія назавжди стала суворим нагадуванням про небезпеку ядерної зброї. Щороку цього дня Хіросіма вшановує пам’ять загиблих і закликає світ до миру. На згадку про цю подію бібліотека імені Джамбула Джабаєва запрошує переглянути мультимедійну презентацію «Земля і люди мають жити!».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *