30 липня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося особливе засідання розмовного клубу української мови «Перегук». Цього разу, у форматі дружнього чаювання, учасники підбили підсумки мовних зустрічей сезону. Ми разом пригадали улюблені теми, веселі ігри та теплі моменти щотижневого спілкування.


https://www.tumblr.com/crbfranko/790500474164019200/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8


Це засідання запам’яталося не лише затишною атмосферою, а й своїм важливим змістом. Підсумувавши два роки діяльності клубу, ми закликали учасників стати своєрідними «послами Перегуку»! Діліться враженнями, розповідайте про клуб друзям та запрошуйте нових людей до нашої мовної спільноти. У «Перегуці» завжди раді тим, хто прагне вдосконалити українську мову, відкрити для себе щось нове та просто поспілкуватися в дружньому колі. До нових зустрічей!
Дякуємо всім, хто був з нами цього сезону! Попереду на нас чекає ще більше зустрічей, цікавих тем та живих розмов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *