30 липня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося особливе засідання розмовного клубу української мови «Перегук». Цього разу, у форматі дружнього чаювання, учасники підбили підсумки мовних зустрічей сезону. Ми разом пригадали улюблені теми, веселі ігри та теплі моменти щотижневого спілкування.

Це засідання запам’яталося не лише затишною атмосферою, а й своїм важливим змістом. Підсумувавши два роки діяльності клубу, ми закликали учасників стати своєрідними «послами Перегуку»! Діліться враженнями, розповідайте про клуб друзям та запрошуйте нових людей до нашої мовної спільноти. У «Перегуці» завжди раді тим, хто прагне вдосконалити українську мову, відкрити для себе щось нове та просто поспілкуватися в дружньому колі. До нових зустрічей!
Дякуємо всім, хто був з нами цього сезону! Попереду на нас чекає ще більше зустрічей, цікавих тем та живих розмов.




Залишити відповідь