29 липня в Етнобібліотеці відбулася інформаційно-пізнавальна година «Моя планета – Земля». Участь у заході взяли члени розмовного клубу «Мальви» КМКЦ «Трамплін».


https://www.tumblr.com/crbfranko/790435613485776896/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%8F-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0


Під час зустрічі учасники ознайомилися з цікавими фактами про унікальність нашої планети, її природні ресурси та екосистеми. Присутні переглянули пізнавальні відеоматеріали, присвячені проблемам охорони довкілля, змінам клімату та важливості збереження природи для майбутніх поколінь.
Захід пройшов у формі жвавого діалогу – учасники ділилися власними спостереженнями, спогадами, а також розповідали захопливі розповіді про нашу спільну домівку – планету Земля.
Гарним доповненням до події стала добірка книжкових видань та ілюстрованих альбомів, що висвітлюють багатство природи, біорізноманіття та сучасні екологічні виклики, які постають перед людством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *