29 червня відбулося фінальне засідання гуртка творчої реабілітації «Гармонія», що діє в універсальній публічній бібліотеці №11, перед літніми канікулами.


https://www.tumblr.com/crbfranko/787776135193935872/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%8F


Юні майстри повністю занурилися у світ «хенд-мейду», створюючи неймовірні вироби з тканин у стилі орігамі. Під умілим керівництвом Ольги Пархоменко діти з ентузіазмом робили ляльку-мотанку «Пташка». З великим натхненням вони втілювали свої мрії у різнобарвних тканинах, творячи обереги з душею. Такі зустрічі не лише дарують нові вміння, а й зігрівають теплом спілкування та зміцнюють віру у власні сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *