У хабі «Цифрові технології – частина життя» універсальної публічної бібліотеки №11 відбулося заключне перед літніми канікулами заняття для людей поважного віку. Формат Q&A (запитання–відповіді) дав змогу учасникам отримати роз’яснення з тем, які раніше залишалися поза увагою, а також повторити важливі поняття та правила безпеки й конфіденційності в інтернеті. Зустріч відбулася в дружній і невимушеній атмосфері, сповненій прагнення до навчання, бажання стати впевненішими користувачами цифрових технологій та зберігати зв’язок із сучасним світом. Попереду – літній відпочинок, а після нього – нові зустрічі, знання й досягнення. Дякуємо всім учасникам за активність і натхнення! До нових навчальних звершень восени!


https://www.tumblr.com/crbfranko/787306881622458368/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%83-%D1%85%D0%B0%D0%B1%D1%96

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *