22 червня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 213-е засідання києвознавчого клубу “Кияни”. 🖊️ Голова клубу Віталій Баканов зацікавив дослідженням багатої історії вулиці Саксаганського та її перейменувань. 🖊️ Гість клубу: письменник Сергій Грабар – презентував роман-хроніку “Святослав ІІ Ізяславович”. Події роману висвітлюють події в Києві наприкінці XI – початку XIІ століть. 🖊️ Зінаїда Шкавро захопила присутніх розвідкою про життєві таємниці Євгена Чирикова та Лесі Українки. 🖊️ Тетяна Єгорова ознайомила із авторським оповіданнями “Укриття” про події сьогодення в нашому незламному місті. 📌 Наступне засідання клубу заплановане на 13 липня о 12:00 годині! До нової зустрічі!


https://www.tumblr.com/crbfranko/787126771576455168/213-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *