22 червня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 213-е засідання києвознавчого клубу “Кияни”. 🖊️ Голова клубу Віталій Баканов зацікавив дослідженням багатої історії вулиці Саксаганського та її перейменувань. 🖊️ Гість клубу: письменник Сергій Грабар – презентував роман-хроніку “Святослав ІІ Ізяславович”. Події роману висвітлюють події в Києві наприкінці XI – початку XIІ століть. 🖊️ Зінаїда Шкавро захопила присутніх розвідкою про життєві таємниці Євгена Чирикова та Лесі Українки. 🖊️ Тетяна Єгорова ознайомила із авторським оповіданнями “Укриття” про події сьогодення в нашому незламному місті. 📌 Наступне засідання клубу заплановане на 13 липня о 12:00 годині! До нової зустрічі!





Залишити відповідь