20 червня районна бібліотека №123 для дітей завітала з ранковими читаннями до середньої групи «Сонечко» ЗДО №777 з новою історією про Мишеня Тіма. Цього разу мишеня Тім іде до нової групи дитячого садочка. Хлопці там трохи старші – вони здаються такими дорослими й розумними. Тіму дуже хочеться з ними подружитися, але його не приймають до своєї компанії й навіть починають ображати. Проте Тім довів усім, що він справді дорослий і сильний. Адже бути дорослим – означає захищати слабших і чинити правильно.


https://www.tumblr.com/crbfranko/786863206264094720/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%83-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%B9-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%96-%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B7%D0%B4%D0%BE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *