8 червня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 212-те засідання києвознавчого клубу «Кияни». 🌼 Голова клубу Віталій Баканов у своєму виступі яскраво окреслив особливості повсякденного життя киян у 1950–1960-х роках. 🌼 Володимир Горак підготував доповідь про похід князя Олега на Київ у 882 році. 🌼 Тетяна Єгорова подарувала присутнім можливість уявно пройтися вулицями, названими на честь українських гетьманів. 🌼 Зінаїда Шкавро розповіла про культурно-просвітницьку діяльність вихованців Колегії Павла Галагана. 🌼 Віктор Боєв присвятив свій виступ фотохроніці старого Києва. 🖍 Наступна зустріч києвознавчого клубу відбудеться 22 червня. Запрошуємо всіх охочих!

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/785855858613567488/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB-%D0%BD%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *