8 червня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 212-те засідання києвознавчого клубу «Кияни». 🌼 Голова клубу Віталій Баканов у своєму виступі яскраво окреслив особливості повсякденного життя киян у 1950–1960-х роках. 🌼 Володимир Горак підготував доповідь про похід князя Олега на Київ у 882 році. 🌼 Тетяна Єгорова подарувала присутнім можливість уявно пройтися вулицями, названими на честь українських гетьманів. 🌼 Зінаїда Шкавро розповіла про культурно-просвітницьку діяльність вихованців Колегії Павла Галагана. 🌼 Віктор Боєв присвятив свій виступ фотохроніці старого Києва. 🖍 Наступна зустріч києвознавчого клубу відбудеться 22 червня. Запрошуємо всіх охочих!





Залишити відповідь