5 червня 2025 року в Етнобібліотеці відбулася інформаційно-пізнавальна година «Доторкнись до природи серцем», присвячена Всесвітньому дню охорони довкілля. У заході взяли участь учасники розмовного клубу «Мальви» КМКЦ «Трамплін». Присутні прослухали змістовну розповідь про красу й багатство української природи, переглянули пізнавальні відеоматеріали, а також поділилися власними думками, спогадами та враженнями. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. Учасники активно долучалися до обговорень, ставили запитання, розповідали про власний досвід взаємодії з природою, згадували улюблені куточки рідного краю. Гарним доповненням до події стали науково-популярні видання та фотоальбоми, присвячені природі України, її біорізноманіттю та сучасним екологічним викликам.


https://www.tumblr.com/crbfranko/785586361475399680/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%8C-%D0%B4%D0%BE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *