3 червня в Центральній районній бібліотеці ім. Івана Франка відбулося засідання клубу «Гармонія», яке перетворилося на справжнє свято української пісні! Ансамбль «Вербиченька» з Шевченківського району м. Києва подарував глядачам чарівну подорож у світ народної музики – від ліричних мелодій до сучасних патріотичних пісень. Особливо зворушили композиції про наших захисників, сповнені сили та надії. ✨ Пісні у супроводі акордеону, щирі, сповнені душевного тепла голоси, гуморески та позитивні емоції створили неймовірну атмосферу єднання й душевного піднесення. Зустріч стала не лише мистецькою подією, а й нагадуванням про важливість збереження та популяризації народної пісні – як невід’ємної частини національної культури й духовності. Дякуємо ансамблю «Вербиченька» та нашим глядачам за тепло, аплодисменти й любов до українського слова і пісні! 💛💙

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/785404265186410496/%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%8F-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB-%D1%96%D0%BC-%D1%96-%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0-030625

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *