25 травня, у День Києва, в бібліотеці на Вишгородській відбулося 211 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Київ – це не лише місто з багатою історією, дивовижною архітектурою та статусом сучасного мегаполіса, символу незламності й надії. Його головна гордість – це, безперечно, його мешканці. Цей день став чудовим приводом знову зізнатися в любові до рідного міста, згадати те, за що ми його цінуємо та чим пишаємося. Засідання клубу було насиченим і різноплановим. Відомий києвознавець Аркадій Третьяков презентував свою нову книгу «Київ на листівках початку XX століття», яка розкриває унікальні історичні кадри міста періоду 1911-1917 років. Голова клубу Віталій Баканов представив дослідження про розвиток автоматизації промислових процесів у Києві початку XX століття. Етнографиня Оксана Салан вразила присутніх історією вишиваної колекції «Родинний спадок». Також на зустрічі виступили: Віктор Вознюк з доповіддю, присвяченою 50-річчю заснування Оболонського району; Тетяна Єгорова, яка розповіла про історію Будинку вчених (колишнього особняка інженера-хіміка Володимира Качали). Члени клубу із задоволенням слухали виступ Зінаїди Шкавро до 80-річчя легендарного поета Юрія Рибчинського. Юрій Сімонов, Оксана Бондарчук та В’ячеслав Верховський познайомили присутніх з авторськими оповіданнями з «київського» циклу, а Олена Галінська подарувала емоційні ліричні пісні про рідний Київ. «Зі святом, рідний Києве – ти в серці кожного з нас!», – лунало цього дня. Наступна зустріч клубу запланована на 8 червня о 12:00.




Залишити відповідь