В останні дні травня наше місто стає особливо чарівним та яскравим. Свічки каштанів, ще квітне бузок та конвалії, пишно квітнуть ранні півонії. Здається, що сама природа готує ошатний букет Києву, в його свято. Працівники бібліотеки на Межигірській до Дня Києва підготували книжкову виставку-вітання «Хвала тобі, прекрасний, мужній Київ!». На виставці, як у святковому букеті, зібрана різноманітна література присвячена історії, сьогоденню рідного міста.





Залишити відповідь