З нагоди Національного тижня безбар’єрності, бібліотека на Межигірській організувала зустріч, де капітан патрульної поліції Лідія Занюк розповіла про права та особливості участі осіб з інвалідністю в дорожньому русі та на пішохідних зонах. Присутні отримали корисні освітні матеріали. Ця подія нагадує нам: важливо бути уважними та розуміти потреби інших, щоб разом будувати безбар’єрне середовище. Київ має стати містом, де немає обмежень та бар’єрів!





Залишити відповідь