21 травня в бібліотеці на Вишгородській відбулася зустріч клубу психологічної підтримки «Кольори», присвячена темі кольоротерапії та її впливу на емоційний стан людини.

Разом з модераторкою Лесею Луцюк досліджували, як кожен колір взаємодіє з нашими почуттями, допомагає створювати настрій і навіть боротися зі стресом. Ми надихалися шедеврами відомих художників, які стали справжніми гідами у світ емоцій. Результати перевершили очікування: учасники відчули помітне покращення настрою, внутрішнє полегшення, відкрили для себе нові сторони своєї емоційності та знайшли сили для подальшого розвитку. Щиро дякуємо кожному, хто був з нами, творив, відчував і ділився цими незабутніми моментами! Ми завжди поруч для вас.




Залишити відповідь