20 травня у районній бібліотеці №123 для дітей було гамірно! Адже на гостини завітали учні 2-В класу початкової школи «Дивоцвіт» на годину спілкування «Канікули з книгою».

Бібліотекарі показали дітям, як легко вибрати книжку, яка точно сподобається: можна шукати за улюбленим автором, цікавою темою, за тим, що написано всередині, або просто за гарними картинками. А ще розповіли, що кожна книжка має анотацію, яка коротко про все розповідає. Після цього хлопчики та дівчатка з радістю обрали книжки, які їм припали до душі.




Залишити відповідь