20 травня у районній бібліотеці №123 для дітей було гамірно! Адже на гостини завітали учні 2-В класу початкової школи «Дивоцвіт» на годину спілкування «Канікули з книгою».


https://www.tumblr.com/crbfranko/784064743257276416/%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%BA%D1%83%D0%BB%D0%B8-%D0%B7-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%8E-200525-%D1%80%D0%B1


Бібліотекарі показали дітям, як легко вибрати книжку, яка точно сподобається: можна шукати за улюбленим автором, цікавою темою, за тим, що написано всередині, або просто за гарними картинками. А ще розповіли, що кожна книжка має анотацію, яка коротко про все розповідає. Після цього хлопчики та дівчатка з радістю обрали книжки, які їм припали до душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *