Щосереди завідувачка бібліотеки Тамара Бодіна дарує малечі з ШДС «Поділля» теплі та пізнавальні зустрічі, присвячені читанню. 14 травня дошкільнята поринули у світ добра під час читання «Робити добро».

Діти із захопленням слухали історії зі збірки «Казки про дерева, птахів та людей» сучасної української письменниці Мирослави Макаревич, особливу увагу приділивши чарівній «Казці про Джмелика Кульбабчика». Уважно слухаючи, малята активно відповідали на запитання, розмірковували над сюжетом і зробили важливе відкриття: казка не лише розповідає, а й навчає та надихає на добрі вчинки. Ці бібліотечні години – це важлива інвестиція у формування моральних цінностей та любові до книги з наймолодшого віку.




Залишити відповідь