14 травня бібліотека на Межигірській стала майданчиком для навчання фахівців соціальної сфери Києва. Тема тренінгу була надзвичайно важливою: «Техніка безпеки в соціальній роботі з вразливими групами населення, включаючи людей із соціально небезпечними захворюваннями».


https://www.tumblr.com/crbfranko/783517121136164865/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%BD%D0%B3-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%84%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B2%D1%86%D1%96%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%81%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0


Методист Київського міського центру соціальної служби Леонід Крисов та лікар-імунолог, епідеміолог Наталія Кожан надали цінні рекомендації щодо безпеки на робочому місці та детально розглянули аспекти комунікативної безпеки під час взаємодії з отримувачами соціальних послуг. Пам’ятайте про важливість обізнаності та обережності заради власної безпеки та добробуту ваших близьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *