14 травня бібліотека на Межигірській стала майданчиком для навчання фахівців соціальної сфери Києва. Тема тренінгу була надзвичайно важливою: «Техніка безпеки в соціальній роботі з вразливими групами населення, включаючи людей із соціально небезпечними захворюваннями».

Методист Київського міського центру соціальної служби Леонід Крисов та лікар-імунолог, епідеміолог Наталія Кожан надали цінні рекомендації щодо безпеки на робочому місці та детально розглянули аспекти комунікативної безпеки під час взаємодії з отримувачами соціальних послуг. Пам’ятайте про важливість обізнаності та обережності заради власної безпеки та добробуту ваших близьких.




Залишити відповідь