11 травня бібліотека на Межигірській стала майданчиком для чергової зустрічі мовно-дискусійного клубу під орудою Олександра Курявого, керівника та спікера ГО «Академія «Лідери слова».


https://www.tumblr.com/crbfranko/783326482470764544/%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-110525-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0


Учасники жваво обговорювали різноманітні питання, проте особливу увагу приділили штучному інтелекту. Дискусія розгорнулася навколо його потенційного впливу на мовотворення, і учасники висловили певні побоювання щодо можливих негативних наслідків. Клуб продовжує свою важливу місію – берегти, вивчати та активно сприяти розвитку й збагаченню української мови!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *