З метою підвищення обізнаності про безпеку на дорогах напередодні Національного тижня безпеки дорожнього руху (11-18 травня), ініційованого SARAH, у бібліотеці на Межигірській відбулася зустріч учнів СЗШ №10 з капітаном патрульної поліції Лідією Занюк. Під час освітньої бесіди обговорювалися права та обов’язки всіх учасників дорожнього руху, а особливу увагу було приділено безпеці пішоходів. Для закріплення отриманих знань діти переглянули навчальний фільм.


https://www.tumblr.com/crbfranko/782968559898902528/%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%8F-%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0-080525-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *