З метою підвищення обізнаності про безпеку на дорогах напередодні Національного тижня безпеки дорожнього руху (11-18 травня), ініційованого SARAH, у бібліотеці на Межигірській відбулася зустріч учнів СЗШ №10 з капітаном патрульної поліції Лідією Занюк. Під час освітньої бесіди обговорювалися права та обов’язки всіх учасників дорожнього руху, а особливу увагу було приділено безпеці пішоходів. Для закріплення отриманих знань діти переглянули навчальний фільм.





Залишити відповідь