7 травня в бібліотеці на Вишгородській відбулося чергове засідання клубу психологічної підтримки «Кольори».

Кожен із нас час від часу звертається до спогадів дитинства, прагнучи відчути безтурботність та радість. Внутрішня дитина – це голос нашої душі, що нагадує про безмежну уяву, щирість почуттів та здатність до безумовної любові. Під керівництвом Лесі Луцюк учасники за допомогою арттерапевтичних технік та спогадів відновлювали зв’язок зі своєю внутрішньою дитиною. Це допомогло їм краще зрозуміти власні потреби та бажання (часто відмінні від нав’язаних батьками), виявити емоційні блоки та страхи, сприяючи покращенню самопочуття та зменшенню стресу. Зв’язок із внутрішньою дитиною робить нас більш свідомими та зрілими у відносинах із собою та іншими. Знаходьте час для себе щодня, не ігноруйте свою внутрішню дитину, а вчіться бути для неї турботливим батьком. Клуб «Кольори» завжди поруч.




Залишити відповідь