Напередодні Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні універсальна публічна бібліотека №11 запрошує ознайомитися з тематичною виставкою-пам’яттю «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».


https://www.tumblr.com/crbfranko/782877621942910976/%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C-1939-1945-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE


Експозиція містить видання, що допомагають осмислити причини, етапи та історичне значення Другої світової війни, пройнятися спогадами тих, хто пройшов її пекло, та вшанувати трагізм і героїзм перших воєнних років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *