До Дня пам’яті та примирення центральна районна бібліотека підготувала виставку-спогад «Пам’ять загиблим – у спадок живим», присвячену подіям Другої світової війни.

На сторінках представлених видань оживають події страшних воєнних подій: хроніки боїв, долі фронтовиків, щоденники очевидців, художні твори, що пронизані болем і надією. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць. Кожна книга на виставці – це голос минулого, що звертається до нас. Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку, віддати шану загиблим і замислитися над тим, що мир – це найбільше багатство. Сьогодні, як і тоді українці боронять свою землю від російського агресора, який несе нову загрозу свободі та життю. Історія повторюється, але незламність нашого народу залишається незмінною!




Залишити відповідь