До Дня пам’яті та примирення центральна районна бібліотека підготувала виставку-спогад «Пам’ять загиблим – у спадок живим», присвячену подіям Другої світової війни.


https://www.tumblr.com/crbfranko/782773581180518400/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%B4-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BC-%D1%83-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%BA


На сторінках представлених видань оживають події страшних воєнних подій: хроніки боїв, долі фронтовиків, щоденники очевидців, художні твори, що пронизані болем і надією. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць. Кожна книга на виставці – це голос минулого, що звертається до нас. Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку, віддати шану загиблим і замислитися над тим, що мир – це найбільше багатство. Сьогодні, як і тоді українці боронять свою землю від російського агресора, який несе нову загрозу свободі та життю. Історія повторюється, але незламність нашого народу залишається незмінною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *