В Етнобібліотеці з 23 квітня розгорнуто книжкову виставку-спогад «І пам’ять згадкою торкає…», що є відгуком на річницю Чорнобильської катастрофи – масштабного лиха 26 квітня 1986 року, яке глибоко вразило Україну та світ.


https://www.tumblr.com/crbfranko/781597700801118208/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%B4-%D1%96-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C-%D0%B7%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%BE%D1%8E


Виставка покликана пробудити спогади про трагічні події, вклонитися пам’яті загиблих і подвигу ліквідаторів, а також нагадати про довготривалі екологічні та гуманітарні наслідки катастрофи. На виставці представлені документальні хроніки, аналітичні дослідження, особисті історії та художні інтерпретації Чорнобильської трагедії. Нехай ця виставка стане не лише вшануванням минулого, а й імпульсом до усвідомлених дій заради майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *