22 квітня центральна районна бібліотека імені Івана Франка стала місцем пам’ятного вечора-зустрічі «Мужність і біль Чорнобиля», на який прийшли учні Ліцею № 2 імені В’ячеслава Єрка.


https://www.tumblr.com/crbfranko/781536644954210304/%D0%B2%D0%B5%D1%87%D1%96%D1%80-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%BC%D1%83%D0%B6%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D1%96-%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%8C-%D1%87%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8F-220425


Гостем заходу був науковий співробітник Національного музею «Чорнобиль» та безпосередній учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Сергій Мирний. Він говорив про неймовірну мужність ліквідаторів, які, ризикуючи життям, стали на захист усього людства від наслідків жахливої техногенної катастрофи. З великим болем пан Сергій згадував про людей, які самовіддано працювали в зоні відчуження, отримуючи смертельні дози радіації: боролися з вогнем, будували «Укриття» над палаючим реактором, очищали землю від радіонуклідів, вивозили мешканців. Він підкреслив, що Чорнобиль – це незагоєна рана і страшне попередження, та закликав молодь цінувати природу. Наприкінці зустрічі прозвучало запрошення відвідати музей «Чорнобиль», щоб на власні очі побачити масштаби трагедії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *