У сучасному світі, де зміни відбуваються дуже швидко, турбота про екологію перестала бути просто захопленням, а стала нагальною потребою. Зважаючи на це, співробітники дитячої бібліотеки імені Юрія Збанацького провели для учнів 3-Б класу ліцею №93 екологічну прогулянку «Жити в стилі «ЕКО» вчить бібліотека». Її мета – виховати в дітях екологічну свідомість, привернути їхню увагу до екологічних проблем та навчити жити в злагоді з природою.


Під час заходу особливий акцент зробили на практичних рекомендаціях: як правильно сортувати відходи, менше використовувати пластик, обирати екологічно чисті товари та зробити власні звички більш екологічними. Крім того, дітям представили книги, які містять цікаву інформацію та корисні поради щодо охорони довкілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *