Сьогодні, 15 квітня, напередодні світлого свята Великодня, учні 2-В класу ліцею №3 завітали до гостинної бібліотеки імені Ганни Чубач, що радо приймає юних читачів.


https://www.tumblr.com/crbfranko/780887369150775296/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D1%83-%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5-150425-%D1%96%D0%BC


Розпочався візит із цікавого та пізнавального перегляду короткого мультфільму, який розкрив дітям історію та традиції святкування Великодня. Після цього на маленьких гостей чекав захопливий майстер-клас «Гарна писанка у мене», де кожен зміг відчути себе справжнім майстром, створюючи власноруч неповторну великодню писанку. Цей візит став не лише приємним дозвіллям, але й чудовою можливістю для дітей дізнатися більше про українські звичаї та проявити свою творчість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *