До Всесвітнього дня бездомних тварин в універсальній публічній бібліотеці №11 відбувся урок доброти «Кожній тварині – по родині» для маленьких учнів Ліцею №45.

Цей день є нагадуванням про тепле ставлення та турботу, яких потребують беззахисні тварини. Бібліотекарка Світлана Ярова звернулася до дітей, підкреслюючи, що домашній улюбленець – це не лише радість, а й велика відповідальність, і ніхто не заслуговує бути покинутим. Діти дізналися, як подарувати дім безпритульній тваринці, як безпечно з ними спілкуватися, переглянули зворушливий мультфільм, розважалися в іграх на знання порід та отримали рекомендації цікавих книг про братів наших менших.




Залишити відповідь