До Всесвітнього дня бездомних тварин в універсальній публічній бібліотеці №11 відбувся урок доброти «Кожній тварині – по родині» для маленьких учнів Ліцею №45.


https://www.tumblr.com/crbfranko/780510387264225280/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%96%D0%B9-%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%96-%D0%BF%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%96-100425


Цей день є нагадуванням про тепле ставлення та турботу, яких потребують беззахисні тварини. Бібліотекарка Світлана Ярова звернулася до дітей, підкреслюючи, що домашній улюбленець – це не лише радість, а й велика відповідальність, і ніхто не заслуговує бути покинутим. Діти дізналися, як подарувати дім безпритульній тваринці, як безпечно з ними спілкуватися, переглянули зворушливий мультфільм, розважалися в іграх на знання порід та отримали рекомендації цікавих книг про братів наших менших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *