Щороку 11 квітня Україна разом із міжнародною спільнотою вшановує пам’ять жертв нацизму, які загинули в жахливих умовах фашистських концтаборів по всій Європі, включаючи Україну. Друга світова війна стала причиною ув’язнення 18 мільйонів людей, понад 11 мільйонів з яких були безжально знищені. На території Німеччини функціонувало близько 14 тисяч таборів, а на землях колишнього Радянського Союзу існувало близько 817 нацистських таборів примусового утримання цивільних осіб та військовополонених. У Києві діяли три таких страшних місця: Сирецький, Бабин Яр і Дарницький концтабори. Бібліотека імені Джамбула Джабаєва запрошує ознайомитися з переглядом літератури «Всі ті, хто поклали життя», присвяченою цій трагічній сторінці історії.





Залишити відповідь