9 квітня завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна провела для вихованців старшої групи ШДС «Поділля» пізнавальне заняття «Я і моє місто – Київ».

На зустрічі йшлося про перших мешканців території сучасного Києва, їхній побут та мистецтво в давнину. Особливу увагу приділили легенді про братів-засновників Києва – Кия, Щека, Хорива та їхню сестру Либідь, які стали символом початку історії української столиці. Діти дізналися, що на місці теперішнього Хрещатика колись було болото, познайомилися з історією Андріївської церкви як важливої архітектурної пам’ятки, а також отримали нову інформацію про каштан, що є одним із символів Києва. Заняття пройшло в дружній та захопливій атмосфері, подарувавши малечі позитивні враження та нові знання про їхнє рідне місто.




Залишити відповідь