9 квітня завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна провела для вихованців старшої групи ШДС «Поділля» пізнавальне заняття «Я і моє місто – Київ».


https://www.tumblr.com/crbfranko/780341838723874816/%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%8F-%D1%96-%D0%BC%D0%BE%D1%94-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B2


На зустрічі йшлося про перших мешканців території сучасного Києва, їхній побут та мистецтво в давнину. Особливу увагу приділили легенді про братів-засновників Києва – Кия, Щека, Хорива та їхню сестру Либідь, які стали символом початку історії української столиці. Діти дізналися, що на місці теперішнього Хрещатика колись було болото, познайомилися з історією Андріївської церкви як важливої архітектурної пам’ятки, а також отримали нову інформацію про каштан, що є одним із символів Києва. Заняття пройшло в дружній та захопливій атмосфері, подарувавши малечі позитивні враження та нові знання про їхнє рідне місто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *