6 квітня юні таланти з творчої студії «Акварелька» при універсальній публічній бібліотеці №11 дали волю своїй фантазії, малюючи яскравих півників – символів енергії та життєрадісності.

Маленькі художники захоплено змішували фарби, знаходячи унікальні кольори, щоб передати свої емоції та особисте сприйняття світу. Кожен їхній рух пензлем був спробою зафіксувати прекрасну мить та висловити своє ставлення до того, що їх оточує. І ось – чудові, сповнені життя та креативу малюнки! Ми щиро дякуємо цим маленьким майстрам за їхнє натхнення та чарівну атмосферу, яку вони втілили на папері!




Залишити відповідь