3 квітня бібліотека на Межигірській стала місцем зустрічі спільноти сусідів «Подоляночка», де обговорювали вихід друком першого номера «Подільського вісника». Учасники ділилися спогадами про те, як їхня ідея втілювалася в життя, та висловлювали подяку всім, хто підтримав проєкт. Бібліотека бажає команді «Подільського вісника» успіху у випуску наступних номерів та дякує за подаровані примірники для бібліотечного фонду!





Залишити відповідь