3 квітня бібліотека на Межигірській стала місцем зустрічі спільноти сусідів «Подоляночка», де обговорювали вихід друком першого номера «Подільського вісника». Учасники ділилися спогадами про те, як їхня ідея втілювалася в життя, та висловлювали подяку всім, хто підтримав проєкт. Бібліотека бажає команді «Подільського вісника» успіху у випуску наступних номерів та дякує за подаровані примірники для бібліотечного фонду!


https://www.tumblr.com/crbfranko/779882787746545664/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D1%81%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B4%D1%96%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B0-030425

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *