Сьогоднішній ранок у дитячому садку №16, в групі «Зірочка», пройшов у атмосфері тепла та доброти. Діти разом із завідувачкою бібліотеки імені Віктора Некрасова, Тамарою Бодіною, поринули у світ казки Наталії Чуб «Маленький кит».


https://www.tumblr.com/crbfranko/779617816807604224/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-010425-%D1%96%D0%BC-%D0%B2-%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0


Діти з захопленням слухали історію про маленького кита, обговорювали її, ділилися власними думками про дружбу та допомогу тим, хто цього потребує. Вони дізналися багато цікавого про китів: їхні розміри, способи спілкування та важливість охорони природи. Захід пройшов у дружній атмосфері. Діти активно відповідали на запитання, ділилися своїми думками та відкривали для себе світ добра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *