25 березня в Етнобібліотеці, в рамках курсів «Школа цифрової грамотності», бібліотекарка Дарія Блоцька провела практичний урок з використання електронної пошти.


https://www.tumblr.com/crbfranko/779070639918170112/%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B8-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%97-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-250325


Учасники дізналися, для чого потрібна електронна пошта, як створити власний обліковий запис та використовувати основні функції поштового сервісу. Особливу увагу було приділено безпеці онлайн-листування, налаштуванню двоетапної аутентифікації та правильній роботі з вкладеннями. На практиці кожен учасник створив власну електронну скриньку та відправив перший лист, набувши впевненості у використанні цього важливого інструменту сучасного спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *