У творчій студії «Акварелька» панувала атмосфера весняного свята! Учасники малювали на вільну тему, надихаючись весняним настроєм. Дівчатка створили казкові весняні будиночки, хлопчики – яскраві автомобілі, а разом вони намалювали тепле та променисте сонце! Творчість об’єднує людей та робить світ яскравішим! Запрошуємо вас до «Акварельки», де кожне заняття – це сплеск натхнення та яскравих емоцій!


https://www.tumblr.com/crbfranko/778974348761546752/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B0-240325-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *