У творчій студії «Акварелька» панувала атмосфера весняного свята! Учасники малювали на вільну тему, надихаючись весняним настроєм. Дівчатка створили казкові весняні будиночки, хлопчики – яскраві автомобілі, а разом вони намалювали тепле та променисте сонце! Творчість об’єднує людей та робить світ яскравішим! Запрошуємо вас до «Акварельки», де кожне заняття – це сплеск натхнення та яскравих емоцій!





Залишити відповідь