Сьогодні, 20 березня бібліотека імені Віктора Некрасова взяла участь у семінарі з ментального здоров’я, організованому Публічною бібліотекою імені Лесі Українки.


https://www.tumblr.com/crbfranko/778537735823802368/c%D0%B5%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%80-%D0%B7-%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8F-200325-%D1%96%D0%BC-%D0%B2


Захід став чудовою можливістю поглибити знання про психологічне благополуччя, обговорити сучасні підходи до підтримки ментального здоров’я та обмінятися досвідом із колегами. Учасники семінару дізналися про методи зниження стресу, важливість емоційної стійкості та роль бібліотек у створенні безпечного середовища для спілкування та саморозвитку громади. Лекції фахівців, інтерактивні вправи та жваві дискусії зробили цей захід надзвичайно корисним і натхненним. Щиро дякуємо організаторам за гостинність, професіоналізм та важливу ініціативу! Впевнені, що отримані знання допоможуть нам ще ефективніше працювати для наших відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *